پلینک
سامانه جامع مدیریت امور فرهنگی

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و مشغله های موجود نیاز به تسریع کارها و کمتر شدن نیروی انسانی در چرخه ی کارها بسیار پراهمیت است و نیروی انسانی هر کشور باید مشغول کارهای پژوهشی و تولیدی باشد و نیروی انسانی کمتر در خدمت کارهای خدماتی و فیزیکی باشد. هدف از ایجاد سامانه ها نیز تسریع، بهینه سازی و قابلیت دسترسی بالا در تمامی امور است . با توجه به اهمیت بخش فرهنگی دانشگاه و حجم کاری بالای آن و وجود مجموعه های متعدد فرهنگی نظیر کانون ها، تشکل ها، انجمن ها، بسیج و …کمبود یک سامانه جامع برای مدیریت این مجموعه ها و تسریع در انجام کارها، مستند سازی فعالیتها، اطلاع رسانی به دانشجویان، مدیریت اعضا و… به شدت حس میشود.

سامانه پلینک برپایه تکنولوژی Asp.net و معماری MVC در چندین بخش مختلف پیاده سازی شده است.این سامانه مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات می‌باشد هم اکنون در بیش از 10 دانشگاه معتبر ایران در حال فعالیت است.

سامانه پلینک دارای نماد الکترونیک از سازمان صنعت معدن تجارت و همچنین دارای گواهی نامه فنی از سازمان برنامه و بودجه کشور (شورای عالی انفورماتیک سابق) می‌باشد و همچنین در ((مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال)) وزارت ارشاد اسلامی ثبت شده است.

تیم فنی شرکت، متشکل از دانش‌آموختگان تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های تراز اول کشور است .این شرکت همواره تلاش می‌کند تا با گزینش منابع انسانی خود از میان افراد متعهد، نوآور و توانا بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهد.

بخش پشتیبانی این سامانه شامل چندین تکنسین فنی و متخصص برنامه نویسی می‌باشد که همواره در راستای توسعه سامانه و تامیین امنیت آن تلاش می‌کنند. این تیم نتیجه تلاش خود را در رضایت مشتری و سهولت کار با سامانه می‌بیند.

بخشی از امکانات سامانه:

 1. سامانه مدیریتی واحدها (انجمن‌ها، تشکل‌ها، کانون‌ها و…)
 2. اتوماسیون ارسال درخواست‌ها و طرح‌های فرهنگی (ارسال درخواست تا تصویب)
 3. سامانه برگزاری انتخابات الکترونیک(ثبت نام نامزدها، تایید صلاحیت، تعریف محدودیت آراء، گزارش‌گیری پیشرفته و…)
 4. برگزاری آزمون آنلاین
 5. سامانه اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی(پیامکی و ایمیل و…)
 6. سامانه کیف پول فرهنگی (پرداخت و ثبت‌نام در فعالیت‌ها به صورت الکترونیکی و…)
 7. سامانه مقالات و نشریات
 8.  سامانه مدیریت منابع انسانی(ثبت‌نام‌های جدید، گزارش‌گیری سوابق، تعریف اساتید مشاور و…)
 9. سامانه مدیریت منابع مالی(ثبت اموال به نام مسئول هر نهاد، تحویل اتوماتیک در سررسید، گزارش‌گیری و…)
 10. سامانه پرونده فرهنگی
 11. گزارش‌گیری و آنالیز با ابزار پیشرفته آماری
 12. سایت‌ساز خودکار برای هر واحد
 13. پیام‌رسان داخلی
 14. سامانه ثبت مهارت‌های دانشجو‌ها